ثبت نام تیزهوشان - AN OVERVIEW

ثبت نام تیزهوشان - An Overview

ثبت نام تیزهوشان - An Overview

Blog Article

دانش آموزان بعد از اطلاع از تعداد سوالات هر درس متناسب با پایه تحصیلی خود می توانند منابع تیزهوشان را طبق یک برنامه صحیح مطالعه نموده و جهت آمادگی بیشتر از آزمون های شبیه ساز تیزهوشان استفاده کنند.

تصاویر ارائه شده در این قسمت بر اساس روند دریافت رمز همگام جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان طبق روال سال های گذشته می باشد، در صورت ایجاد هر گونه تغییر در فرآیند دریافت رمز همگام ثبت نام آزمون تیزهوشان تصاویر فوق به روز رسانی شده و در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد.

در ادامه برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و نحوه برگزاری این آزمون می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

سلام من یکم ریاضیم ضعیفه و میخاوم شرکت کنم داخل نیز هوشان بنظرتون قبول میشم ارسال پاسخ یگانه

جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن ۵۴۷۸۷۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۲

اگر در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان خود دچار سوال یا ابهامی شدید ، می توانید سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید ، برای اینکار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سوالات امتحانی مدارس خاص مشاوره تحصیلی دانش آموزان کنکور سراسری مشاوره کنکور سراسری ثبت نام کنکور سراسری انتخاب رشته کنکور سراسری انتخاب رشته دانشگاه آزاد دانشگاه های بدون آزمون بدون آزمون دانشگاه آزاد بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون دانشگاه پیام نور بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی بدون آزمون دانشگاه های دولتی و پردیس خودگردان کارشناسی ارشد مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دکتری مشاوره تحصیلی آزمون دکتری ثبت نام آزمون دکتری انتخاب رشته و مصاحبه آزمون دکتری انتخاب رشته و مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد دکتری وزارت بهداشت سایر موضوعات سایر آزمون ها تحصیل در خارج آزمون های زبان آزمون های استخدامی

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان امسال برای پایه های هفتم و دهم به صورت مجزا برگزار می گردد. سوالات تیزهوشان ششم به هفتم این آزمون ها، سوالات تحلیلی می باشد کعه برای پاسخدهی به آن آشنایی با سوالات سنجش هوش الزامی است.

برای ورود به سایت تیزهوشان ، افراد می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایند. رمز عبور سامانه هوش تیزهوشان، همان رمز همگام مدارس می باشد.

البته دانش آموزان غیر ایرانی هم می توانند با شرایط خاص در آزمون تیزهوشان ثبت نام و شرکت کنند.

دقت کنید که دانش آموزان عزیز برای ورود به سایت تیزهوشان پایه هفتم، می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایند که رمز عبور این سامانه همان رمز عبور همگام می باشد.

سلام من ۳ روزه تلاش میکنم ثبت نام تیزهوشان نمیتونم ثبت نام کنم ،عکسرو قبول نمیکنه و مینویسه عدم قابل قبول برای سرویس

البته در صورتی که دانش آموزی در مجموع نمرات نوبت دوم سال پنجم و ششم خود تنها یک درس با مقیاس خوب داشته باشد هم می تواند در این آزمون شرکت کند.

قبولی در آزمون تیزهوشان چه برای دانش آموزان پایه ششم و چه دانش آموزان پایه نهم یک هدف قطعی بوده و اهمیت بالایی برای آن ها و خانواده های شان می باشد.

Report this page